Specifications
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Length | 16.00" or 18.00" or 20.00" or 22.00" or 24.00" |
| Product Type | Box Chain |
| Gender | Unisex |
| Karatage | 14k |
| Width | 3.60m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Length | 16.00" or 18.00" or 20.00" or 22.00" or 24.00" |
| Product Type | Box Chain |
| Gender | Unisex |
| Karatage | 14k |
| Width | 3.60m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |