Specifications
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Length | 10.00in or 14.00in or 16.00" or 18.00" or 20.00" or 22.00" or 24.00" |
| Product Type | Round Open Link |
| Karatage | 14k |
| Width | 0.60m |
| Clasp | Spring Ring |
| Gram Weight | 0.8g |
| Finish | Diamond Cut |
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Length | 10.00in or 14.00in or 16.00" or 18.00" or 20.00" or 22.00" or 24.00" |
| Product Type | Round Open Link |
| Karatage | 14k |
| Width | 0.60m |
| Clasp | Spring Ring |
| Gram Weight | 0.8g |
| Finish | Diamond Cut |