Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Ring Size | Size 6.50 |
| Gram Weight | 3.7g |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 13-14mm |
| Pearl Type | South Sea White |
| Pearl Quantity | 1 |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | White |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Ring Size | Size 6.50 |
| Gram Weight | 3.7g |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 13-14mm |
| Pearl Type | South Sea White |
| Pearl Quantity | 1 |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | White |