Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Ring Size | Size 6.50 |
| Gram Weight | 4.5g |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 9-10mm |
| Pearl Type | White South Sea & Black Tahitian |
| Pearl Quantity | 2 |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | Black & White |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Ring Size | Size 6.50 |
| Gram Weight | 4.5g |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 9-10mm |
| Pearl Type | White South Sea & Black Tahitian |
| Pearl Quantity | 2 |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | Black & White |