Specifications
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Product Type | Charm |
| Karatage | 14k |
| Primary Color | Gold |
| Length | 8.00m |
| Width | [DEPR]-12mm |
| Gram Weight | 0.55g |
| Finish | High Polish |
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Product Type | Charm |
| Karatage | 14k |
| Primary Color | Gold |
| Length | 8.00m |
| Width | [DEPR]-12mm |
| Gram Weight | 0.55g |
| Finish | High Polish |