Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | White |
| Length | 16.00" |
| Width | 5-6mm |
| Gram Weight | 0.31gm |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 5-6m |
| Pearl Type | Saltwater |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | Black & White & Yellow |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | White |
| Length | 16.00" |
| Width | 5-6mm |
| Gram Weight | 0.31gm |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 5-6m |
| Pearl Type | Saltwater |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | Black & White & Yellow |