Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Length | [DEPR]-1.5 |
| Gram Weight | 0.70g |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 10-11mm |
| Pearl Type | South Sea White |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | White |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Length | [DEPR]-1.5 |
| Gram Weight | 0.70g |
| Pearl Details | |
|---|---|
| Pearl Size | 10-11mm |
| Pearl Type | South Sea White |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Pearl Color | White |