Specifications
| Length | 20.00" or 22.00" |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Width | 3.90m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |
| Length | 20.00" or 22.00" |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Width | 3.90m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |