Specifications
| Length | 8.50in or 9.00in or 20.00" or 22.00" or 24.00" |
| Product Type | Bracelet |
| Gender | Mens |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Width | 10.75m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |
| Length | 8.50in or 9.00in or 20.00" or 22.00" or 24.00" |
| Product Type | Bracelet |
| Gender | Mens |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Width | 10.75m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |