Specifications
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 23m |
| Width | 14.00m |
| Gram Weight | 0.92gm |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 23m |
| Width | 14.00m |
| Gram Weight | 0.92gm |
| Finish | High Polish |