Specifications
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 10k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 25.85mm |
| Width | 25.2mm |
| Gram Weight | 1.78gm |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 10k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 25.85mm |
| Width | 25.2mm |
| Gram Weight | 1.78gm |
| Finish | High Polish |