Specifications
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 1.25" |
| Width | 1.00" |
| Gram Weight | 6.38gm |
| Finish | Satin |
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 1.25" |
| Width | 1.00" |
| Gram Weight | 6.38gm |
| Finish | Satin |