Specifications
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 1.125" |
| Width | 0.75" |
| Gram Weight | 1.03gm |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 1.125" |
| Width | 0.75" |
| Gram Weight | 1.03gm |
| Finish | High Polish |