Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Mat/Metal #2 | Diamond |
| Length | 30m |
| Width | 20.00m |
| Finish | High Polish |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 58 |
| Diamond Carat Weight | 0.91ct |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Mat/Metal #2 | Diamond |
| Length | 30m |
| Width | 20.00m |
| Finish | High Polish |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 58 |
| Diamond Carat Weight | 0.91ct |