Specifications
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 14.00m |
| Drop Length | 14m |
| Width | [DEPR]-9m |
| Gram Weight | 0.27g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 14.00m |
| Drop Length | 14m |
| Width | [DEPR]-9m |
| Gram Weight | 0.27g |
| Finish | High Polish |