Specifications
| Product Type | Charm |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Mat/Metal #2 | Enamel |
| Length | 15.02m |
| Width | 5.01m |
| Gram Weight | 0.63g |
| Finish | Enameled |
| Initials | Yes |
| Product Type | Charm |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Mat/Metal #2 | Enamel |
| Length | 15.02m |
| Width | 5.01m |
| Gram Weight | 0.63g |
| Finish | Enameled |
| Initials | Yes |