Specifications
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 15.72m |
| Width | 7.59m |
| Gram Weight | 0.31g |
| Finish | High Polish |
| Initials | C |
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 15.72m |
| Width | 7.59m |
| Gram Weight | 0.31g |
| Finish | High Polish |
| Initials | C |