Specifications
| Product Type | Charm |
| Gender | Unisex |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 19.0m |
| Width | 12.00m |
| Gram Weight | 0.8g |
| Finish | Diamond Cut |
| Product Type | Charm |
| Gender | Unisex |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 19.0m |
| Width | 12.00m |
| Gram Weight | 0.8g |
| Finish | Diamond Cut |