Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Length | 25mm |
| Width | 20mm |
| Gram Weight | 1.55gm |
| Finish | Diamond Cut |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Wire & Clutch |
| Product Details | |
|---|---|
| Material | White Gold or Yellow Gold |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Length | 25mm |
| Width | 20mm |
| Gram Weight | 1.55gm |
| Finish | Diamond Cut |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Wire & Clutch |