Specifications
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 18.00" |
| Width | 1.4mm |
| Clasp | Spring Ring |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 18.00" |
| Width | 1.4mm |
| Clasp | Spring Ring |
| Finish | High Polish |