Specifications
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 24.00" |
| Width | 3.80m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 24.00" |
| Width | 3.80m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |