Specifications
| Product Type | Rope Chain |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 26.00" |
| Width | [DEPR]-3mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 15.97g |
| Finish | Diamond Cut |
| Product Type | Rope Chain |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 26.00" |
| Width | [DEPR]-3mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 15.97g |
| Finish | Diamond Cut |