Specifications
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 18.00" |
| Width | 0.70m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 1.68g |
| Finish | Polished |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 18.00" |
| Width | 0.70m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 1.68g |
| Finish | Polished |