Specifications
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 16-18" |
| Width | [DEPR]-1mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 2.26g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 16-18" |
| Width | [DEPR]-1mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 2.26g |
| Finish | High Polish |