Specifications
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 24.00" |
| Width | [DEPR]-4m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 5.91g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 24.00" |
| Width | [DEPR]-4m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 5.91g |
| Finish | High Polish |