Specifications
| Product Type | Choker Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 13.00" |
| Clasp | Spring Ring |
| Gram Weight | 2.29g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Choker Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 13.00" |
| Clasp | Spring Ring |
| Gram Weight | 2.29g |
| Finish | High Polish |