Specifications
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 22.00" |
| Width | [DEPR]-1mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 1.73g |
| Finish | Diamond Cut |
| Product Type | Necklace |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 22.00" |
| Width | [DEPR]-1mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 1.73g |
| Finish | Diamond Cut |