Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | [DEPR]-20mm |
| Width | 16.00m |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 1 |
| Diamond Carat Weight | 0.05ct |
| Gem | |
|---|---|
| Gem Quantity | 1 |
| Gem Carat Weight | 4.56ct |
| Gem Color | Blue |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Pendant |
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | [DEPR]-20mm |
| Width | 16.00m |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 1 |
| Diamond Carat Weight | 0.05ct |
| Gem | |
|---|---|
| Gem Quantity | 1 |
| Gem Carat Weight | 4.56ct |
| Gem Color | Blue |