Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Drop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Golden |
| Length | 53.5mm |
| Width | 14.5mm |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Friction Back |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Drop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Golden |
| Length | 53.5mm |
| Width | 14.5mm |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Friction Back |