Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 13.00m |
| Width | 11.50m |
| Gram Weight | 0.73g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Primary Color | Silver |
| Length | 13.00m |
| Width | 11.50m |
| Gram Weight | 0.73g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |