Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Stud Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Length | 7.00m |
| Width | 5.00m |
| Gram Weight | 0.77g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Friction Back |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Stud Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Length | 7.00m |
| Width | 5.00m |
| Gram Weight | 0.77g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Friction Back |