Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Huggie Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 17.7mm |
| Width | 14.20m |
| Gram Weight | 3.14g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Huggie Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 17.7mm |
| Width | 14.20m |
| Gram Weight | 3.14g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |