Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Dangle Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Length | 30m |
| Width | [DEPR]-12mm |
| Gram Weight | 1.47g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hook |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Dangle Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Length | 30m |
| Width | [DEPR]-12mm |
| Gram Weight | 1.47g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hook |