Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Hoop Earrings |
| Gender | Ladies |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Width | 3.00m |
| Diameter | 1.00" |
| Gram Weight | 1.61g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Hoop Earrings |
| Gender | Ladies |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Width | 3.00m |
| Diameter | 1.00" |
| Gram Weight | 1.61g |
| Finish | High Polish |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |