Specifications
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 31.2m |
| Width | 21.50m |
| Clasp | Wire & Clutch |
| Gram Weight | 2.4g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 31.2m |
| Width | 21.50m |
| Clasp | Wire & Clutch |
| Gram Weight | 2.4g |
| Finish | High Polish |