Specifications
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | YG & WG |
| Length | 19.0m |
| Width | 23.00m |
| Clasp | Wire & Clutch |
| Gram Weight | 1.46g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 14k |
| Material | YG & WG |
| Length | 19.0m |
| Width | 23.00m |
| Clasp | Wire & Clutch |
| Gram Weight | 1.46g |
| Finish | High Polish |