Specifications
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 7.00" |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 7.0g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 7.00" |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 7.0g |
| Finish | High Polish |