Specifications
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 8.00" |
| Width | 7.12m |
| Clasp | Latch |
| Gram Weight | 26.5gm |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Gold |
| Length | 8.00" |
| Width | 7.12m |
| Clasp | Latch |
| Gram Weight | 26.5gm |
| Finish | High Polish |