Specifications
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 7.50" |
| Width | 0.75" |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 7.60g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 7.50" |
| Width | 0.75" |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 7.60g |
| Finish | High Polish |