Specifications
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 8.00in |
| Width | [DEPR]-8mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 20.19g |
| Finish | High Polish |
| Product Type | Bracelet |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 8.00in |
| Width | [DEPR]-8mm |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 20.19g |
| Finish | High Polish |