Specifications
| Length | 18.00" or 20.00" or 22.00" or 24.00" or 26.00" |
| Product Type | Curb Link |
| Gender | Mens |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Width | 4.75m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |
| Length | 18.00" or 20.00" or 22.00" or 24.00" or 26.00" |
| Product Type | Curb Link |
| Gender | Mens |
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Width | 4.75m |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Finish | High Polish |