Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 925 |
| Material | Sterling Silver |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 19mm |
| Width | 20.00m |
| Gram Weight | 4.17g |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Hoop Earrings |
| Karatage | 925 |
| Material | Sterling Silver |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 19mm |
| Width | 20.00m |
| Gram Weight | 4.17g |
| Repair & Service | |
|---|---|
| Earring Back | Hinged |