Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Bangle Bracelet |
| Material | Sterling Silver |
| Length | 6.75in |
| Width | 1.75m |
| Clasp | Interlocking |
| Gram Weight | 5.99g |
| Finish | High Polish |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Texture | Diamond Cut |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Bangle Bracelet |
| Material | Sterling Silver |
| Length | 6.75in |
| Width | 1.75m |
| Clasp | Interlocking |
| Gram Weight | 5.99g |
| Finish | High Polish |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Texture | Diamond Cut |