Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Charm |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 29.00m |
| Width | 23.00m |
| Finish | High Polish |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Depth | .011 or .013 or .018 or .027 or .035 |
| Product Details | |
|---|---|
| Product Type | Charm |
| Karatage | 14k |
| Material | Yellow Gold |
| Primary Color | Yellow |
| Length | 29.00m |
| Width | 23.00m |
| Finish | High Polish |
| Uncategorized | |
|---|---|
| Depth | .011 or .013 or .018 or .027 or .035 |