Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Drop Length | 23.5mm |
| Width | 12.00mm |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 21 |
| Diamond Carat Weight | 0.168ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Drop Length | 23.5mm |
| Width | 12.00mm |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 21 |
| Diamond Carat Weight | 0.168ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |