Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Drop Length | 29m |
| Width | 25.00m |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 30 |
| Diamond Carat Weight | 0.61ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Drop Length | 29m |
| Width | 25.00m |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 30 |
| Diamond Carat Weight | 0.61ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |