Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Length | 16.50" |
| Width | 0.75" |
| Clasp | Box Catch |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Carat Weight | 2.27ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Clarity | VS |
| Diamond Color | G-H Color |
| Diamond Origin | Mined |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Length | 16.50" |
| Width | 0.75" |
| Clasp | Box Catch |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Carat Weight | 2.27ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Clarity | VS |
| Diamond Color | G-H Color |
| Diamond Origin | Mined |