Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 18.00" |
| Width | 0.75" |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Carat Weight | 0.61ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | Yellow Gold |
| Length | 18.00" |
| Width | 0.75" |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Carat Weight | 0.61ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |