Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Length | 7.00in |
| Width | 0.50" |
| Clasp | Box w/ Hidden Safety |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Carat Weight | 1.09ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 18k |
| Material | White Gold |
| Length | 7.00in |
| Width | 0.50" |
| Clasp | Box w/ Hidden Safety |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Carat Weight | 1.09ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Origin | Mined |