Specifications
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Length | 7.00in |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 1.89g |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 7 |
| Diamond Carat Weight | 0.175ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Clarity | VS/SI |
| Diamond Origin | Lab Grown |
| Product Details | |
|---|---|
| Karatage | 14k |
| Material | White Gold |
| Length | 7.00in |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Gram Weight | 1.89g |
| Diamond Accents | |
|---|---|
| Diamond Quantity | 7 |
| Diamond Carat Weight | 0.175ct |
| Diamond Shape | Round |
| Diamond Clarity | VS/SI |
| Diamond Origin | Lab Grown |